cd_2017_003 - HELLMAGAZINE

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

RECENZIE
MECHINA - As Embers Turn To Dust

Za posledných päť rokov je práve začiatok každého z nich pre mňa plný očakávaní, čo nového pripravili hudobníci okolo Joea Tiberiho.

Mechina nestavila na náhodu a namiešala novinku As Embers Turn To Dust z osvedčených ingrediencií. Zdrvujúce gitary, našliapané bicie, grandiózny orchester, ktorý navodí atmosféru skoro v každom songu, sem tam nejaký ten mechanickýrachot nasypaný spolu s elektronikou. Primiešajme do toho jednak drsné vokály ako aj čisté, či už v podaní Davida Holcha alebo takmer nevinné od Mel Rose. Obzvlášť druhá menovaná sa za posledných pár rokov zlepšila v rozsahoch a tak môžete hlavne na Godspeed, Vanguards a The Synesthesia Signal počuť jedny z najlepších čistých vokálov skupiny. Práve vokály a orchester dominujú tejto nahrávke oproti starším kúskom a ostatné nástroje ako by boli len do počtu. Koncepčnosť albumu dotvárajú prechody medzi jednotlivými skladbami, či už je to pianom alebo celkovou atmosférou, sú najhladšie od albumu Empyrian.

Pokiaľ ste neboli fanúšikmi Mechiny, tak tu nenájdete nič, čo by zmenilo váš názor. Ak ním ale ste, verte tomu, že  As Embers Turn To Dust stojí za posluch.

Pridal: Henry
Pridané: 19.01.2017
Hodnotenie: 8,5/10
 
© 2017 HELLMAGAZINE
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky