Novinky - HELLMAGAZINE

Hellmagazine
Prejsť na obsah
NAJNOVŠIE PRIDANÉ
ROZHOVOR • Great Master
Michal Roháč

Energia, ktorú vysielaš, sa ti vždy vráti. SYMFOBIA natočili videoklip k úplne novej piesni

Fanúšikovia slovenských symfonikov sa dočkali ďalšieho klipu s posolstvom. Slovenská kapela SYMFOBIA sa momentálne pomaly už pripravuje na svoje vystúpenia na letných festivaloch Ostrava v Plamenech alebo Montana Metal Fest, no to nie je všetko. Fanúšikom servíruje na podnose čerstvý videoklip na zbrusu novú pieseň „Karma“. Nitrianski symfonici si po klipoch na piesne „Bury It“, „Flowing Down“ a „Smog of Tomorrow“ s osvedčeným filmárskym triom vyskúšali novú spoluprácu s českým štábom Radim Vězník – Video Production. „S predchádzajúcim tímom sme boli spokojní, avšak chceli sme vyskúšať niečo nové. Keď som videla prvýkrát Radimove videá, bola som unesená. On sám je výborný muzikant a cíti rockovú hudbu, preto sú jeho klipy vždy pecka,“ prezradila dôvody zmeny speváčka Erika Strečková viac>
Michal Roháč

DESTRUCTION vydávajú koncertné BluRay

Legendárna nemecká thrash metalová kapela Destruction prináša silu svojich vystúpenú k vám domov. Pod názvom Live Attack vydávajú 13.augusta 2021 koncertné BluRay/CD na ktorom okrem záznamu z vystúpenia pridali aj bonusový materiál zo zákulisia pred a po koncerte.
Michal Roháč

RUNNING WILD zverejnili novinku na ktorú všetci fanúšikovia dlho čakali

Prostredníctvom vydavateľstva SPV/Steamhammer zverejnil Rock ´n´Rolf nové správy ku nadchádzajúcemu albumu Running Wild. Nový album ponesie názov „Blood On Blood“ a vychádza 29.októbra 2021. Predobjednávanie albumu bude spustené od 30.júla a prvý singel z albumu bude vydaný 13.augusta.

RIP Juro „Immortal“ Haríň

Dnes nás nečakane a navždy opustil náš bývalý spolupracovník Juraj „Immortal“ Haríň. Nikdy nezabudneme! Odpočívaj v pokoji! Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým.
redakcia Hellmagazine
Dominika Šimová

WITHIN TEMPTATION s novým singlom

Holandskí Within Temptation zverejnili nový singel - Shed My Skin, na ktorom sa spolupodieľa aj nemecká kapela Annisokay. Skladba je v podstate upútavka na virtuálny live stream Within Temptation, na ktorý sa môžete tešiť už 8. a 9. júla. Oficiálny klip k tejto skladbe bude mať premiéru práve počas streamu a kapelu sľubuje bombastický zážitok. Tak si tento stream určite nenechajte ujsť! Info o ňom nájdete tu a už spomínanú novinku tu.
Michal Roháč

Nastáva vek nenarodeného!

Slovenské black metalové inferno MERGED IN ABYSS ohlasuje tretí plnohodnotný album "The New Era", ktorý výjde na CD pod undergroundovým vydavateľstvom The Last Throne Production, a zároveň vypúšťa nový singel "Bloodfeast". Album rozpráva príbeh o sebadeštrukcii ľudstva, prináša najlepší materiál, aký doteraz kapela napísala, a tým určuje smer, ktorým sa bude ďalej uberať. Toto... je svitanie novej éry! viac>
Michal Roháč

DEE SNIDER a GEORGE „CORPSEGRINDER“ FISHER spolu v jednej skladbe

Legendárny heavymetalový spevák Dee Snider nedávno oznámil pripravované vydanie svojho triumfálneho piateho albumu Leave A Scar, ktorý vychádza 30. júla 2021 prostredníctvom vydavateľstva Napalm Records. Leave A Scar opäť produkuje Jamey Jasta s koprodukciou, mixovaním a masteringom bubeníka Nicka Bellmora. Nový album bude nadväzovať na moderný smer svojho predchodcu For The Love Of Metal. *Do vydania albumu je ešte mesiac, ale už dnes Dee Snider s nadšením zverejnil druhý singel. Ku skladbe „Time To Choose“, ktorý obsahuje brutálny vokál si zavolal ako hosťa svojho dlhoročného kamaráta Georga „Corpsegrindera“ Fishera z Cannibal Corpse. Takže ďalšiu ochutnávku z nadchádzajúceho albumu si vypočujete tu.
Michal Roháč

MOONSPELL prezradili novinky o nadchádzajúcom vydaní ku 25 výročiu albumu Irreligious

Portugalskí králi gothic a dark metalu, Moonspell, odhalili niekoľko úplne nových detailov o nadchádzajúcom vydaní svojho priekopníckeho albumu Irreligious z roku 1996! Druhý album skupiny Moonspell, ktorý obsahuje nadčasové klasiky ako Opium, Raven Claws, Herr Spiegelmann, Mephisto alebo nadčasovú hymnu Fullmoon Madness, pomohlo kapele nielen predefinovať ich rozmanitý štýl, ale vráti vás späť, keď bola gotika temnejšia a krásnejšia ako v ktoromkoľvek inom roku alebo veku. Ireligious vyniká ako perla gotického metalu, svojho času moderného i klasického, a albumu, ktorý po celé desaťročia ovplyvňoval generácie temnej hudby. "Ireligious je križovatka, kde sa Metal stretáva s gotikou a vedie cestu k inému štýlu a fúzii medzi temnou eleganciou Gothu a mocnými hĺbkami Heavy Metalu." Vyjadril sa frontman Fernando Ribeiro. Na oslavu 25 rokov Irreligious vo veľkom štýle vydá vydavateľstvo Napalm Records, vydavateľstvo Alma Mater Records a s povolením Century Media 29. októbra 2021 znovu tento priekopnícky album! Táto reedícia vyjde aj ako balíček Deluxe Box (skutočná truhla s pokladom obmedzená na 250 ručne očíslovaných, overených kópií, k dispozícii iba v oficiálnom obchode kapely), LP Gatefold a MC kazeta.
Dominika Šimová

TARJA vydá knihu

Priaznivci sopranistky Tarji Turunen by teraz mali zbystriť pozornosť. Keďže sa v roku 2020 nemohlo koncertovať, Tarja sa vrhla na svoj súkromný archív a rozhodla sa so svojimi fanúšikmi podeliť o svoj príbeh, prezradiť, ako skladá hudbu a zverejniť kopu fotiek zo svojho osobného života. Kniha ponesie názov Tarja - Singing in my Blood, vyjde v dvoch deluxe verziách a svetlo sveta by mala uzrieť ešte v tomto roku. Ako sa ku knihe dostať a všetky info nájdete na adrese.
Michal Roháč

RAGE idú do štúdia

V súčasnej dobe keď sa koncerty aj festivaly posúvajú stále o rok neskoršie je najlepšie zložiť nový album. To si povedala aj kapela Rage, ktorá práve začala pracovať na novom albume. Kapela je už v štúdiu, ale názov ani to kedy novinka bude zatiaľ neprezradí.
Michal Roháč

SATYRICON a maliar Edvard Munch pracujú na zaujímavom projekte

Nórska blackmetalová kapela Satyricon sa opäť spája s umením maliara Edvarda Muncha. Výstava Satyricon & Munch skúma prienik black metalu a vizuálneho umenia, kde bude špeciálne komponované hudobné dielo spojené s výberom obrazov Edvarda Muncha. Od jesene 2018 pracuje kapela Satyricon na písaní a nahrávaní hudobného diela, ktoré  bude v premiére uvedené 26.3.2022 v Munchovom múzeu v Osle. Po výstave bude nasledovať vydanie hudobného diela vo formáte albumu s rovnakým názvom ako výstava Satyricon & Munch.
Michal Roháč

Zatykač na MARILYN MANSONA

Udalosť kvôli ktorej sa tak stalo je staršieho dátumu a jedná sa o oznámenie na políciu po koncerte v auguste 2019 kedy bol Marilyn Manson obvinený s incidentu s novinárom, ktorého opľul počas koncertu. Tento konflikt policajné oddelenie odmieta riešiť s novinármi a v krátkosti sa len vyjadrilo, že o danom incidente majú videozáznam a zatykač bol vydaný na základe opakovaných predvolaní na vypočutie, ktoré Marilyn Manson ignoroval.
Michal Roháč

YAFURA ROCK FEST 2021

Po dlhom čase - avšak je to pochopiteľné - sa chystáme prísť s nejakou pozitívnou správou . Tou čo by sme všetci chceli je oznam o uskutočnení YAFURA FESTU 2021 ! No všetci viete aká je situácia . Preto dúfam, že všetkých rockových a metalových fanúšikov poteší informácia , že YAFURA FEST 2021 sa USKUTOČNÍ !   Áno priatelia – optimisticky predpokladáme zlepšenie pandemickej situácie a festival sa už samozrejme pripravuje . Čo všetko sa už teda pripravuje? viac>
Michal Roháč

SODOM vydajú singel

Napriek zrušeným vystúpeniam, opatreniam voči Covid-19 a  mnohým neprekonateľnostiam, ktoré tieto zvláštne časy prinášajú  je kapela Sodom  vo fáze, keď sa zdá, že ostatné kapely zostávajú v úzkosti. 20. augusta 2021 vychádza singel Bombenhagel, ktorý bude k dispozícii na CD, 12" vinyle a na digitálne stiahnutie. Frontman kapely Tom Angelripper sa ku vydaniu vyjadruje: "Pôvodne sme plánovali, že zverejníme singel ešte pred tohtoročnou letnou festivalovou sezónou, vrátane nálepky so všetkými potvrdenými termínmi turné. Samozrejme, ako to v súčasnosti vyzerá, všetky festivaly sa odložia na rok 2022. Ale EP vyjde aj tak na znak toho, že sme stále tu.“
Michal Roháč

So zlou správou prišla kapela MEGADETH

Vec sa týka basového gitaristu Davida Ellefsona. Škandál sa týka uniknutých správ a erotického videa s mladou slečnou. Voči hudobníkovi bolo vznesené obvinenie nakoľko sa jednalo o neplnoleté dievča. David pravosť videa nevyvrátil, ale popiera že by žena s ktorou bol v kontakte bola maloletá. Neni to nič na čo by bol hrdý, ale bola to komunikácia medzi dvomi dospelými ľuďmi, ktorá bola vytrhnutá z kontextu tak aby poškodila jeho povesť, kariéru a rodinu. Jeho spoluhráč a šéf Megadeth Dave Mustaine sa na vec pozerá z iného uhlu. Vo včerajšom vyjadrení uviedol, že aj keď nepoznajú všetky podrobnosti tejto kauzy, stačí to čo už je dokázané a preto spolupráca s Davidom nemôže ďalej pokračovať. Aj napriek vyjadreniu dotyčnej slečny na sociálnej sieti, že sa ako obeť obťažovania necíti a do interakcie vstúpila dobrovoľne resp. ju sama iniciovala. V dobe keď sa všetko odohralo bola dospelá a celé obvinenie označila ako hrubé nepochopenie celej situácie, ale ani toto už Ellefsona od vyhadzovu nezachránilo.
Michal Roháč

Album s hudobnými pokladmi

Nemecký gitarový mág Axel Rudi Pell vydáva v polovici leta nový album. Tento krát maestro povyberal svoje obľúbené skladby a dal im vlastnú tvár. Pod názvom Diamonds Unlocked II vám naservíruje skladby od Rolling Stones, Abba, Geordie, Rainbow, The Subways či Chris Norman. Album na ktorom sa objaví jedenásť vynikajúcich cover verzií vychádza 30. Júla.
Michal Roháč

S novou skladbou a videoklipom sa pustili do neznámych vôd

Mnohí z Vás si určite všimli, že skupina NoControl nespí ani počas tejto vynútenej koncertnej prestávky. No a to, s čím prichádzajú teraz je naozaj veľkým prekvapením! Singel „Na Hrane“ ešte poriadne nedoznel a chalani prichádzajú s ďalším! Skladba „Kto bude plakať za Tebou?“ prekvapí asi každého. Pri tejto kapele sme si už akosi zvykli na kvalitnú produkciu, či texty a túto svoju povesť si novým singlom obhájili. Nová skladba prináša zvuk doplnený o analógové syntetizátory, ktoré v spojení s moderným metalovým zvukom prinášajú originálnu položku do playlistov ich fanúšikov. Skupina NoControl sa tento singel rozhodla podporiť aj uvedením animovaného videoklipu. „Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, kedy cíti potrebu vyjsť zo svojho stereotypu či komfortnej zóny. No večné odkladanie dôležitých krokov môže mať za následok aj koniec, ktorý má od happyendu ďaleko“ dopĺňa frontman kapely, Elko Schronk. Tvorbu videoklipu kapela opäť zverila do rúk Janovi Ivanovi, zatiaľ čo o hudobnú produkciu sa postaral Jimi Cimbala z Randal Group production. Zdá sa teda, že NoControl tvorivou núdzou naozaj netrpia a ako sa im podaril nový song a klip môžete posúdiť práve tu.
Michal Roháč

Slovenská kapela STEVE MISIK & CO. prichádza s novým EP singlom

Stuck In The Truck je Skladba, na ktorej s kapelou spolupracoval Derek Sherinian (Sons Of Apollo, Black Country Communion, Planet X, Ex Dream Theater, Ex Kiss, Ex Billy Idol, Ex Alice Cooper, Ex Yngwie Y. Malmsteen a ďalší). Kapela čoskoro zverejní ku skladbe aj oficiálny videoklip ako, aj lyric video. Skladba vyjde ako súčasť 3 skladbového EP, ktoré bude obsahovať 3 verzie skladby: 1/ Stuck in the Truck (radio edit), 2/ Stuck in the Truck with special guest (feat. Derek Sherinian), 3/ Stuck in the Truck. Všetky relevantné odkazy, kde sa dá skladba Stuck in the Truck feat. Derek Sherinian počúvať zdarma.
Samuel Sámel

Agentúra Rock On Agency posilňuje o ďalšiu českú kapelu

Rock On Agency nedávno ohlásil ďalší prírastok z Česka, ktorým sa stáva ROSA NOCTURNA. Symfonická power metalová kapela z Brna je charakteristická bohatými symfonickými orchestrálnymi prvkami a silnými gitarovými riffmi. Väčšina skladieb je v českom jazyku, ale kapela ponúka aj niekoľko anglických verzií skladieb. Skladby sú strhujúcimi príbehmi, romantickými baladami alebo eposmi s mýtickou tematikou.  Kapela od roku 2007 vydala 4 plnohodnotné albumy, 4 single, 6 videoklipov a od roku 2017 spolupracuje s fínskym štúdiom Darkgrove, ktoré sa im stará o obaly albumov. Ostatný album kapela vydala v novembri 2020 pod názvom „Angels and Beasts“.
Samuel Sámel

GREAT MASTER ohlasuje vydanie nového albumu

Talianski powermetalisti GREAT MASTER spolu so svojím vydavateľstvom Underground Symphony Records ohlásili vydanie nového albumu, ktorého sa máme dočkať 20. mája 2021. Album nesie názov „Thy Harbor Inn“ a má byť poslednou kapitolou pirátskeho dobrodružstva kapely, súhrnom klasických námorníckych skladieb posunutých do metalovej roviny so všetkou energiou a epickými aranžmá typickými pre Great Master. Spolu so vstupom do novej éry kapela ohlásila aj nového člena – bubeníka Jacka Lauretaniho.
Michal Roháč

LORDI vydajú sedem albumov

Pôvodne sa novinka od kapely Lordi objavila ako žart na prvý apríl, ale neskôr toto kapela vysvetlila. Nových albumov až sedem a toto ešte žiadna kapela neurobila. Mr. Lordi sa ku novým albumom vyjadril, že pôvodne chceli vydať desať albumov, ale vydavateľstvu sa tento nápad zdal šialený a nakoniec sa im číslo sedem zdalo ešte ako tak reálne. Po vydaní albumu Killection a následnom turné, ktoré kvôli pandémii muselo predčasne skončiť sme začali skladať nové skladby. Prišlo nám však nudné vydať iba ďalší štúdiový album. Päť albumov už je hotových a na Halloween sa tento rok stane táto šialenosť skutočnosťou.
Michal Roháč

DESTRUCTION zmenili vydavateľstvo

Vydavateľstvo Napalm Records získalo do svojich radov nemeckú thrasmetalovú legendu Destruction. Kapela sa na svojho dlhoročného vydavateľstva nevyjadruje, ale na nový label sa vyjadruje s nadšením. Po podpísaní zmluvy sa frontman Schmier vyjadril: „Toto rozhodnutie bolo po dlhšom uvažovaní. Sme nadšení, že sa môžeme pridať do zoznamu ich fantastických umelcov a teraz nastal konečne čas aby sme sa posunuli ďalej. Už dlhé roky sledujem prácu tohto vydavateľstva, filozofiu a som ich veľkým fanúšikom. Pre naše ďalšie obdobie potrebujeme silného partnera a to je pre nás dôležitý krok.“
Michal Roháč

AT THE GATES vydajú nový album

Švédsky pionieri melodického death metalu dokončili nahrávanie nového albumu. Novinka pod názvom The Nightmare Of Being vychádza 2. Júla 2021. Kapela už zverejnila jeho obal a skladby, album si už môžete na stránke vydavateľstva a ďalších e-shopoch pred objednať.
Michal Roháč

POWERWOLF s novým albumom

Popularita nemeckej kapely Powerwolf je stále rastie a po úspechu kompilácie Best Of The Blessed z minulého roku za ktorú kapela získala zlatú aj platinovú platňu prichádza na rad zbrusu nový štúdiový album. Novinka s názvom Call Of The Wild vychádza 9. Júla 2021 a už teraz si ho môžete predobjednať.
Michal Roháč

ANNEKE VAN GIERSBERGEN a album vydaný virtuálne

Súčasná nepriaznivá doba dáva aj nové možnosti ako môže byť umelec spojený so svojimi fanúšikmi. Jednou z nich je aj Anneke van Giersbergen ktorá sa svoj nový album The Darkest Skies Are The Brightest rozhodla predstaviť prostredníctvom exkluzívnej globálnej udalosti naživo 28. Marca 2021 o 21:00 CET. Vysielanie bude obsahovať akustické vystúpenie zamerané hlavne na nový album, ale aj niekoľko skladieb ktoré fanúšikovia budú mať možnosť v akustickom prevedení prvýkrát. Táto udalosť bude obsahovať aj päť hudobných videí a niektoré zábery zo zákulisia. Dĺžka prenosu bude približne 60 minút (bez bonusových skladieb). K dispozícii bude celý rad balíčkov, ktoré umožňujú fanúšikom prispôsobiť si svoj zážitok. Medzi tieto možnosti patrí prístup k bonusovým skladbám a virtuálne stretnutie a pozdrav s Anneke. Vstupenky sú k dispozícii na www.annekevangiersbergen.com
Michal Roháč

HERMAN FRANK s novým albumom

Po odchode z Accept Herman Frank neostal na dôchodku a usilovne pracuje na svojej sólovej dráhe. 21. Mája vydáva svoj piaty album pod názvom Two For A Lie. Vydavateľstvo AFM Records už zverejnilo obal albumu a skladby. Album si môžete predobjednať v rôznych prevedeniach.
Michal Roháč

Skoro pôvodná zostava HELLOWEEN vydáva nový album

Sen ktorý snívali fanúšikovia Helloween sa splnil. Do kapely sa vrátili členovia ktorí si zopár rokov nevedeli prísť na meno a po úspešnom Pumpkins United turné prichádza dlho očakávaný album. I keď plány na tento rok boli iné avšak opatrenia kvôli celosvetovej pandémii ich trochu zmenili a obrovské turné sa ešte raz muselo preložiť. Kapela sa aj napriek tomu rozhodla nenechať fanúšikov na nový album čakať a zbrusu nový album s názvom Skyfall vychádza 18. Júna 2021. Kapela už zverejnila obal a skladby a album si môžete začať predobjednávať od 26. Marca.
Henry

Cover od FLOOR JANSEN

Každý sa baví počas pandémie ako vie. Niekto vydáva albumy, niekto cover verzie. Jednu z nich nám prináša Floor Jansen. Skladbu z filmu Oblivion, pôvodom od M83 s vokálmi od Susanne Sundfør pretvorila k obrazu svojmu. Posúďte sami, či sa vydarila v odkaze. Kto by chcel porovnať s originálom, nech sa páči Oblivion - M83.
Samuel Sámel

Rock On Agency ohlasuje ďalší prírastok do svojej rodiny: KORMAK

Talianska skupina KORMAK sa pripája do ponuky Rock On Agency. Kapela je aktívna od roku 2017, kedy s jej myšlienkou prišla speváčka Zaira de Candia. Rôzne vplyvy viedli projekt k obsiahnutiu rôznych žánrov, pričom folk metal a celtic metal zostali základným stavebným kameňom. V marci 2018 nahrali svoj prvý singel „The Goddess‘ Song “, ktorý je súčasťou prvého albumu „Ferenus“, ktorý vyšiel v júni 2018, prostredníctvom vydavateľstva Rockshots Records viac>
Michal Roháč

POWER 5 posunují vydání alba Adrenalin

Heavy metalová skupina POWER 5 je z důvodu "Covidu-19" nucena posunout vydání nového CD Adrenalin. Původní datum vydání bylo naplánováno na poslední týden v únor 2021. Bohužel i do nahrávání a příprav alba Adrenalin zasáhl „Covid-19“. Nemoc prodělali bubeník Milan, basák Jirka a podezření bylo také u zpěváka Olina. U něj se "Covid-19" neprokázal, ale díky zánětu hrtanu a karanténě do studia také nastoupit nemohl. Jednotliví členové tak nahrávali v nových volných termínech. Skupina tak studiové práce dokončila až na začátku února. Nyní bude probíhat mix, mastering a samotná výroba CD viac>
Samuel Sámel

Rock On Agency oznamuje novú kapelu vo svojej ponuke: „ALIA TEMPORA“

Česká kapela sa pripojila k súpiske Rock On Agency. ALIA TEMPORA je moderná metalová skupina so silným vplyvom popovej, tanečnej a dubstepovej hudby. Kapela sa vyznačuje hudobným dôrazom, vyhraneným moderným imidžom, chytľavou hudbou a strhujúcim živým vystúpením vďaka silnej osobnosti frontmanky. Kapela už má dobrú odozvu fanúšikov v strednej a západnej Európe, až po krajiny v Severnej Amerike a Mexiku, a už stihla účinkovať na pódiách niektorých významných festivalov. Ich zvuk možno označiť za kombináciu silných metalových riffov, tanečných beatov a dubstepových groovov. Kapelu oceňujú najmä všetci tí, ktorí milujú melodický metal v modernejšej interpretácii!

ALIA TEMPORA: Markie – spev, Stepan – gitara a spev, Roman – basgitara, Patrik – bicie
Samuel Sámel

Rock On Agency ohlasuje novú kapelu vo svojej ponuke: „SYMPHONITY“

SYMPHONITY, skupina Symphonic Power Metal pôvodom z Českej republiky, ale momentálne s novou zostavou a okrem iného s členmi aj zo Slovenska a Ukrajiny. Po asi 10 rokoch nečinnosti sa kapela v roku 2018 preformovala a vystúpila niekoľkokrát naživo a momentálne je s novým materiálom v predprodukcii. SYMPHONITY sú späť, silnejší ako predtým a sľubujú veľké prekvapenia a veľké správy.

SYMFONITA: Mayo Petranin (SK) - spev, Konstantin Naumenko (UA) - spev, Libor Krivak (CZ) - gitara, Tom Sklenar (CZ) - basgitarista, Josef Cigánek (CZ) - Bicie
Michal Roháč

DEE SNIDER zmenil svoje plány

Človek mieni a pandémia mení. Aj takto by sa dali zhodnotiť plány ktoré mal Dee Snider, pretože po turné ku albumu For The Love Of Metal si chcel dať prestávku od hudby a mal v pláne pustiť sa do písania knihy. Namiesto toho vzniklo veľa textov a hudby. Dee sa len v krátkosti zmienil na svojom facebookovom profile o tom že demá sú hotové a tak sa už tento týždeň pustí do nahrávania albumu, ktorý plánuje vydať ešte tento rok.
Michal Roháč

SUZI QUATRO vydáva nový album

Aj napriek nepriaznivej situácii na umeleckej pôde nestrácajú hudobníci chuť do práce a čas bez koncertov trávia skladaním piesní. Jednou z nich je aj Suzi Quatro a momentálne finišuje s nahrávaním nového albumu. Nadchádzajúci album už prejde iba poslednými úpravami a pod názvom „The Devil In Me“ vychádza 26. Marca 2021.
Michal Roháč

Nový album v apríli

Blaze Bayley minulý rok spolu s gitaristom Christopherom Apletonom zložili 10 skladieb. Už pri ich komponovaní nechceli robiť žiadny príbeh a do skladieb vkladali čo možno najviac pozitívnej energie a vytvorili tak pravý heavy metalový album. Album pod názvom „War Within Me“ bol striedavo nahrávaný v Blazeovom domácom štúdiu a štúdiom gitaristu Chrisa Appletona a pri jeho nahrávaní sa spolu producentsky na ňom podieľal Ade Emsley ( Iron Maiden, Tank, British Lion, Voodoo Six).
KONCERTY
Návrat na obsah