Novinky - HELLMAGAZINE

Hellmagazine
Prejsť na obsah
NAJNOVŠIE PRIDANÉ
ROZHOVOR • Lordi
Michal Roháč

Music GlobAlliance vol.4 je von !!!

Štvrté pokračovanie celosvetovej kompilácie Music GlobAlliance sa dynamicky prispôsobilo a vol4 vychádza do sveta v digitálnej podobe v dvoch verziách, a to v plnej CD kvalite vo wav formáte pre hudobných fajnšmekrov a druhý download link ponúka mp3 piesne v najvyššej možnej mp3 kvalite pre prípadné počúvanie z mobilov, usb kľúčov v aute viac>
Samuel Sámel

Glenn Tipton, Rob Halford a Richie Faulkner pripravujú nový JUDAS PRIEST

Členovia legendárneho zoskupenia JUDAS PRIEST Rob Halford, Glenn Tipton a Richie Faulkner sa zavreli do štúdia, aby pripravili materiály pre nasledovníka albumu „Firepower“. Ten vyšiel začiatkom roka 2018 a bol druhým albumom, na ktorom sa Faulkner podieľal. Faulkner začiatkom februára zdieľal fotografiu spomínanej trojice zo štúdia, pod ktorú napísal: „ Pripravujeme zrod nového metalového dieťaťa. #judaspriest v 2020 píše skladby s majstrom Tiptonom a Halfordom #forgingthesteel“.
Michal Roháč

Nový album v apríli

Axel Rudi Pell okrem koncertovania aj usilovne pracoval na novom albume. Nadchádzajúci album pod názvom Sign Of The Times momentálne prechádza poslednými úpravami a vychádza 24.04.2020. Vydavateľstvo SPV/Steamhammer zatiaľ zverejnilo obal so skladbami a už máte možnosť si ho prostredníctvom webu pred objednať.
Michal Roháč

Vydali singel

Nemecko - Talianska kapela The Unity vydali singel ku skladbe We Don´t Need Them Here. Nadchádzajúci album pod názvom Pride vychádza na budúci mesiac. Ešte pred vydaním albumu sa kapela vydá na turné, pretože už má potvrdené koncerty s kapelami Freedom Call a Rhapsody Of Fire.
Michal Roháč

WELICORUSS s novým albumom

Symfonická black metalová Horda Welicoruss si za posledné roky získala množstvo fanúšikov. Kapela už má na tento rok už takmer plný koncertný kalendár, pretože sa chystá na turné s novým albumom ktorý vychádza 27.03.2020 pod názvom Siberian Heathen Horde.
Dominika Šimová

Deviaty album na ceste

Priaznivci fínskych Nightwish sa dočkajú nového albumu. Novinka pod názvom HUMAN. :II: NATURE. vychádza už 10.4.2020 a kapela zverejnila už aj tracklist.
Michal Roháč

POWERWOLF bilancujú

Niekoľko krát sa dostali na vrchol albumových hitparád, za svoje albumy dostali platinové či zlaté platne a ich albumy sa už vypredávajú v predpredajoch. Koncerty kapely sú vypredané a na festivaloch sú už pravidelne jednou z hlavných hviezd. Kapela sa dostala na vrchol svojej kariéry a tak sa rozhodli vydať album svojich najúspešnejších skladieb. Tento album dostal názov Best Of The Blessed a vychádza 5 júna.
Michal Roháč

RAGE vydali svoj najúspešnejší album

Vydavateľstvo SPV/Steamhammer sa veľmi teší z novinky kapely Rage. Novinka Wings Of Rage sa stala albumom číslo jedna v Európe. Hudobná kritika ho vychvaľuje a fanúšikovia sú nadšený. Rage v spoločnosti Vanish a Serenity už začala svoje turné pod názvom „Wings Of Rage Tour 2020“ a jedna zo zastávok bude aj vo Zvolene 21. Februára kde im budú robiť spoločnosť ešte dve domáce kapely MotorscreaM project a Eufory.
Michal Roháč

V plnej sile opäť vpred

Kapela Marturos je na domácej scéne ešte len krátko a po minulý rok aj napriek úspechu debutového albumu Nameless si prežili aj nejaké turbulencie. Kapelu opustili basák Juraj Odrejmiška a gitarista Adrián Rajnoha. Chýbajúce posty v kapele sú už obsadené a kapela okrem toho že už pracuje na novom albume sa rozhodla nevynechať ani koncertovanie. Dátumy koncertov budú pribúdať a premiéra v novej zostave bude 6. Marca vo Zvolene pred kapelami Symphonity a Rhapsody Of Fire.
Michal Roháč

Američanom SIX FEET UNDER sa v našich končinách páči, v apríli mieria na Slovensko

Legendárny chroptič Chris Barnes príde po Veľkej noci so svojou družinou Six Feet Under zničiť bratislavský Majestic. Agentúra Randal Agency prinesie v apríli na Slovensko legendárnu formáciu Six Feet Under. Ústrednou postavou týchto rezníkov je svojský dredatý frontman Chris Barnes, ktorý založil kapelu po svojom odchode z Cannibal Corpse v roku 1993. Hneď ich debutový album „Haunted“ (1995) sa stal kultovou nahrávkou viac>
REKLAMA


KONCERTY


Návrat na obsah